Web Development Services

Tworzenie sklepów Internetowych

Jedna z najbardziej popularnych metod robienia szybkich zakupów. Jeżeli szukać stabilnego sklepu internetowego to skontaktuj się z Nami

Kompleksowe stworzenie sklepu internetowego to odpowiedzialne zadanie. Zaczynając od doboru systemu, projektu graficznego, implementacji systemów płatności, które są niezbędne, aby zautomatyzować nasz biznes.

Tworzone przez nas sklepy internetowe są atrakcyjne dla klienta, dostosowane pod różne rodzaje przeglądarek oraz urządzenia mobilne. Sklep internetowy również dodatkowo zawiera Newsletter i inne marketingowe narzędzia.

Szybkie i Proste Zakupy

Dostosowany oraz zoptymalizowany sklep internetowy pozwoli użytkownikowi w prosty sposób odnaleźć się na twojej stronie internetowej i zrealizować transakcje. 

Intuicyjny System

Projektowanie sklepów internetowych jest dla Nas proste, jednakże dla Ciebie jego zarządzanie już nie, dlatego zastosujemy dla Ciebie intuicyjny system.

Dostępność 24/h

Nasza ekipa stworzy stabilny sklep internetowy, który będzie zarabiał non-stop 24 godziny na dobę. 

Cele - Popraw Sprzedaż

Popraw kontakt z klientami za pomocą aktywnego supportu, bądź mediów społecznościowych połączonych ze sklepem.

Skuteczny E-mail Marketing

Jeżeli ktoś zrobił u Ciebie zakupy, dlaczego nie może zrobić tego drugi raz? Poinformuj go o promocjach, aby przypomniał sobie o sklepie.

Szkolenia z Obsługi

Dodatkowo oferujemy usługi szkoleniowe z obsługi sklepu internetowego bądź pełną obsługę 24h/dobę

Effective Web Development Solutions

Responsywne sklepy internetowe

Przed uruchomieniem sklepu internetowego zostanie on sprawdzony pod kątem poprawności wyświetlania się w najpopularniejszych przeglądarkach internetowych oraz urządzaniach mobilnych.

Całe badanie zostanie przeprowadzone jako użytkownik oraz administrator, tak aby wszystko było dopracowane w 100%. 

Bezpieczna Środowisko + Gratisy Dla Zakupów Online

Stworzymy bezpieczne środowisko do zakupów Online. A przede wszystkim skupimy się na zastosowaniu implementacji newslettera oraz innych systemów pomocnych w sprzedaży online. Każdy sklep zostanie dodatkowo w podstawowy sposób dostosowany oraz zoptymalizowany.

Effective Web Development Solutions

Opowiedz Nam o swoim projekcie

Pozwól nam pomóc Twojej firmy w Internecie i rozwijać go z pasją!

Wykorzystaj pełną moc swoich potencjalnych możliwości, skontaktuj się z nami i zleć stworzenie sklepu internetowego, który będzie przynosił Ci stały zysk.

Referencje

Pokaż wszystkie