Kompleksowa Optymalizacja Strony WWW

Posiadamy 10-letnie doświadczenie w tym co działa, a co nie działa w internecie i jakich używać słów kluczowych na stronie

Optymalizacja stron WWW to nie tylko zmiany, które pomogą znaleźć twoją witrynę, jednak opracowanie skutecznej strategii zapisu, realizacji zakupu przez użytkownika na twojej stronie.

Optymalizacja Kodu

Prawidłowa strona musi mieć prosty i przejrzysty kod, który będzie dobrze odczytywany przez roboty ,,Google, Bing" i innych popularnych wyszukiwarek.

Działania SEO

Przygotujemy specjalne rozwiązania, które przyczynią się do poprawy pozycji w wyszukiwarkach oraz poprawy wydolności witryny.

Użyteczność

Użyteczność Nie trać czasu na rozwiązania, które nie generują dla Ciebie sprzedaży bądź zapisu

Optymalizacja strony WWW jest podstawa sukcesu. Czasami jeden problem na stronie może wywołać wiele niekorzystnych dla niej zdarzeń. Proponujemy dla Ciebie przygotowanie pełnego raportu SEO, propozycji słów kluczowych, budowania wewnętrznych linków oraz wielu innych szczegółów dotyczących twojej strony www. 

Skupiamy się nad tym aby zagwarantować maksymalną poprawę w ruchu oraz zwiększenie sprzedaży. Wszystko przystępnej cenie oraz wysokiej jakości. Dodatkowo jesteśmy na bieżąco z najnowszymi wytycznymi głównych przeglądarek takich jak Google, Bing, Yandex oraz Yahoo.
Wyniki Przykładowej Kampanii dla Klienta:

163%

Wzrost Odwiedzin

65%

Zmniejszenie Współczynnika Odrzuceń

63%

Wzrost Średniego Czasu Odwiedzin

221%

Wzrost Liczby Strony Na Sesję

Dobór Odpowiednich Słów Kluczowych

Jednym z najważniejszych elementów SEO jest odpowiednie dopasowanie słów kluczowych. Wspólnie określimy najlepszą strategie działania, aby zwiększyć naturalny ruch z przeglądarek internetowych.

Pełny Raport

Zapewniamy szczegółowy raport dotyczący wykonania przez nas prac dotyczących optymalizacji stron www. Dodatkowo wyjaśniamy, dlaczego proponujemy zmianę tego parametru na inny. 

Opowiedz Nam o swoim projekcie

Pozwól nam pomóc Twojej firmie w Internecie i rozwijać go z pasją!

 

Optymalizacja stron WWW to pierwsza rzecz, którą powinieneś zrobić przed rozpoczęciem kampanii reklamowej.

Referencje

Pokaż Wszystkie