Email Marketing

Email Marketing

Tworzymy dostosowane kampanie marketingowe dla różnorodnych odbiorców, aby pomóc reklamować produkty lub usługi. W ten sposób skutecznie oraz efektywnie zaangażujemy twoich potencjalnych klientów.

 

Wiadomości E-mail zapewniają skuteczny kontakt z aktualnymi oraz potencjalnymi klientami to daje Ci najlepszą możliwość na zwrot inwestycji. Dotrzyj do swoich klientów i utrzymuj z nimi biznesowe relacje na bieżąco. 

Marketing poprzez e-mail jest kluczem do biznesu, szczególnie dla długotrwałych i korzystnych relacji z klientami. Indywidualne oraz ukierunkowane kampanie e-mail są kluczem do budowania świadomości i jakości marki. 

Przygotujemy Dla Państwa profesjonalny szablon dla kampanii e-mail w wersji responsywnej HTML wraz z profesjonalną treścią, która będzie angażować twojego klienta. 

Najlepsza Strategia E-mail Marketing

Opracujemy najlepszą strategię kampanii e-mail, aby zaangażować twoim klientów oraz zmaksymalizować zysk.

Kampania E-Mail

Jesteśmy gotowi, aby zaprojektować, zbudować i dostarczyć szablon e-mail do komunikacji z klientami. Dodatkowo zarządzać twoimi kampaniami e-mail, aby doprowadzić do zwiększenia sprzedaży.

Projektowanie Szablonu E-mail

Nasze innowacyjne projekty i rozwiązania graficzne pozwolą dotrzeć do zwykłych użytkowników. Dostosujemy projekt graficzny tak, aby maksymalnie zwiększyć zaangażowanie grupy docelowej.

Śledzenie i Raportowanie

Otrzymuj szczegółowy raport dotyczący kampanii mailingowej taki jak np.: liczba otwartych wiadomość, liczba wejść w ofertę.

Prowadzimy kompleksowe usługi od przygotowania strategii do obsługi platformy wysyłkowej oraz szkolenia twoich pracowników.

3525

Stworzonych E-Maili

82

Szablonów E-Mail

100%

Poprawa Sprzedaży

100%

Śledzenie i Raportowanie Parametrów

Opowiedz Nam o swoim projekcie

Pozwól nam pomóc Twojej firmy w Internecie i rozwijać go z pasją!

Tworzymy unikalne projekty oraz treści maili, aby móc w najskuteczniejszy sposób promować twoje usługi.

Referencje

Pokaż wszystkie